O NÁS

Vítejte v Galerii krásy.

Jmenuji se Iwona Zajícová a kadeřnickému umění se věnuji již odmalička, kdy jsem česala všechny panenky a sestřenky.

Vlasy jsou pro mě krásným uměleckým prostředkem a tuto práci vnímám jako své poslání.

Od roku 2010 jsem majitelkou tohoto salonu. Mým cílem bylo vytvořit oázu klidu a pohody, kde ženy stráví svůj čas v naprostém relaxu.

Protože miluji krásné a zdravé vlasy, vytvořila jsem regenerační vlasové centrum, ve kterém společně se svým týmem o vlasy pečujeme.

Více než 10 let jsem byla členkou Matrix education team, se kterým jsem školila kadeřníky v České republice i v zahraničí. Měla jsem možnost pracovat po boku nejlepších světových kadeřníků a účastnit se mnoha prestižních akcí,  na kterých jsem se svými kolegy česala celebrity a významné osobnosti.

Vedu projekt „objevte svou krásu“, který pomáhá ženám najít to nejkrásnější co v sobě mají, přičemž se věnuji hlavně proměnám účesu. Věřím, že účes dokáže ovlivnit a podpořit aktuální životní etapu.

Vím, co se děje, když žena touží po tmavých, světlých, rovných nebo vlnitých vlasech.

Dovedu také vycítit, jakou délku vlasů je třeba ustřihnout a jaký účes zvolit.

Jsem vděčná za důvěru, kterou klientky do mé práce vkládají.

Do svého týmu si vybírám mladé kadeřníky, které od samého začátku vedu k tomu, aby vše dělali s láskou a odpovědností. Vím, že naše práce je velmi intimní záležitost, pracujeme totiž jak s estetickou stránkou, tak i s pocitem ženy, kdy právě tento pocit má být tím nejdůležitějším faktorem. Účes musí vždy padnout na míru!

Na prvním místě je vždy zdraví vlasového vlákna, proto barvíme s největším respektem k Vašim vlasům. Najdete u nás mnoho služeb zaměřených na hloubkovou regeneraci poškozených vlasů a rádi Vám poradíme mimo jiné s problémy vlasové pokožky.

Náš salon také myslí na ekologii – veškeré naše kroky vedou k udržitelnosti naší planety.

Pracujeme se značkou Biolage Raw, která jako jedna z prvních vznesla silný ekologický apel.

Obaly našich přípravků jsou 100% rozložitelné a do odpadních vod odchází pouze 2 % ekologické stopy. Známe původ surovin používaných při výrobě produktů Biolage Raw, za sběr surovin musí být lidé řádně zaplaceni a nemohou do něj být nuceny děti.

Pro barvení vlasů jsem vybrala americkou značku Matrix, která je založena na principu relativity, hlavní roli zde hraje lidský přístup a mladistvý nadhled. Vzhledem k tomu, že jsem se v roce 2017 stala technologem Matrix, znám tuto značku velice dobře.

Své kadeřníky vedu k tomu, že základem je vzdělání, proto se stále učíme novým trendům a účastníme se všech odborných školení.

Vstupte do světa krásy, kde čas se zpomalí.

Budeme Vám naslouchat a dáme Vám jistotu, že Vaše vlasy budou vždy na prvním místě.

Těším se na Vás spolu se svým týmem.